Результати голосування

Результати голосування 24.02.2020 року

Результати розгляду питань порядку денного  ХXXV позачергової сесії Бродівської районної ради VII скликання

24.02.2020  року

1.

Про затвердження  порядку денного ХXXV позачергової сесії Бродівської районної ради VII скликання.

прийнято

переглянути

2.

Про депутатський запит В.Чехута.

прийнято

переглянути

3.

Про внесення змін до показників районного бюджету Бродівського району на 2020 рік.

прийнято

переглянути

4.

Про  розподіл залишку коштів загального фонду районного бюджету Бродівського району, що утворився станом на 01.01.2020 року.

прийнято

переглянути

5.

Про внесення змін до показників районного бюджету Бродівського району на 2020 рік  за рахунок «Субвенції з  місцевого бюджету  на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету».

прийнято

переглянути

6.

Про звернення Бродівської районної ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо забезпечення працівників місцевих органів виконавчої влади (райдержадміністрації) заробітною платою в повному обсязі.

прийнято

переглянути

7.

Про звернення Бродівської районної ради  до народного депутата М.Бондара, Львівської обласної ради, Львівської обласної державної адміністрації  щодо включення храму-пам’ятки Воздвиження Чесного Хреста і св.Йосифа  (Обручника) у с.Підгірці (ох. №412/3) до обласної Програми  "Охорона і збереження культурної спадщини Львівської області на 2018 - 2020 роки".  

прийнято

переглянути

8.

Про Звернення Бродівської районної ради до Львівської обласної ради та Львівської обласної державної адміністрації щодо засудження антиукраїнських провокацій під час вшанування польських жертв у селі Гута Пеняцька.

 

прийнято         

 

переглянути

9.

Про  Програму  підтримки  Районної комунальної телерадіокомпанії «Броди» на 2020 рік в новій редакції.

прийнято

переглянути