Результати голосування

Результати голосування 09.04.2020 року

Результати розгляду питань порядку денного  ХXXVIсесії Бродівської районної ради VII скликання

09.04.2020 року

1.

Про затвердження  порядку денного ХXXVI позачергової сесії Бродівської районної ради VII скликання

прийнято

переглянути

2.

Про визнання повноважень  депутата   Бродівської  районної    ради

VІІ скликання

прийнято

переглянути

3.

Про заходи щодо протидії поширенню епідемії коронавірусу у Бродівському районі.

прийнято

переглянути

4.

Про виконання районного бюджету Бродівського району  за 2019 рік.

прийнято

переглянути

5.

Про внесення змін до рішення  районної ради «Про районний бюджет Бродівського району на 2020 рік» від 12.12.2019 року №962.

прийнято

переглянути

6.

Про  розподіл залишків коштів загального фонду районного бюджету Бродівського району станом на 01.01.2020 року, медичної субвенції  з державного бюджету місцевим бюджетам станом на 01.04.2020 року та внесення змін до окремих його показників.

прийнято

переглянути

7.

Про  внесення змін до показників районного бюджету Бродівського району на 2020 рік за рахунок субвенції з обласного бюджету на проекти місцевих ініціатив.

прийнято

переглянути

8.

Про внесення змін до показників районного бюджету Бродівського району на 2020 рік за рахунок субвенції з обласного бюджету на придбання житла для учасників  антитерористичної операції (операції О`бєднаних сил).

прийнято

переглянути

9.

Про внесення змін до показників районного бюджету  Бродівського району на 2020 рік  за рахунок «Субвенції з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету».

 

прийнято         

 

переглянути

10.

Про Районну Програму «Цукровий діабет на 2020 рік».

прийнято

переглянути

11.

Про внесення змін до показників районного бюджету Бродівського району на 2020 рік за рахунок іншої субвенції з Заболотцівського сільського бюджету .

прийнято

переглянути

12.

Про збереження Бродівського району (округу) в адміністративно-територіальному устрої  Львівської області.

прийнято

переглянути

13.

Про звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України  щодо ухвалення  землеграбіжницького закону про продаж  земель сільськогосподарського призначення.

 

не прийнято

переглянути

14.

Про звернення Бродівської районної ради  до Президента України та Ради національної безпеки і оборони України щодо неприпустимості  здачі державних інтересів на догоду ворогові.

прийнято

переглянути

15.

Про звернення Бродівської районної ради до Прем’єр-міністру України Шмигалю Д. А., Голові Державного агентства лісових ресурсів України Заблоцькому А. В., голові Львівської ОДА Козицькому М. З., начальнику Львівського ОУЛМГ Дейнеці А. М. щодо погодження зміни цільового призначення  лісових земель в нелісові без вилучення  із лісфонду ДП «Бродівське ЛГ» для забезпечення  роботи кар'єру піску.

прийнято

переглянути

16.

Про Програму «Профілактики  та протидії злочинності, забезпечення  публічної  безпеки і порядку на території Бродівського району на 2020 рік» в новій редакції.

 прийнято

переглянути

18.

Про Програму сприяння матеріально- технічному забезпеченню військової частини А2595 Бродівського району на 2020 рік.

прийнято

переглянути

19.

Про Районну цільову програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2020 рік.

прийнято

переглянути

20.

Про Програму сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Бродівському районі на 2020 рік.

 прийнято

переглянути

20.

Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту окремих категорій населення Бродівського району на 2020 рік, затвердженої рішенням районної ради від 12.12.2019р.№ 971.

прийнято

переглянути

22.

Про  затвердження тарифів на медичні послуги  з протезування КНП «Бродівська районна стоматологічна поліклініка Бродівської районної  ради Львівської області».

прийнято

переглянути

23.

Про контракт з директором закладу загальної середньої освіти з дошкільним підрозділом «Ясенівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бродівської районної ради Львівської області».

прийнято

переглянути

24.

Про затвердження Статуту Голубицької загальноосвітньої  школи І-ІІ ступенів Бродівської районної ради Львівської області».

прийнято

переглянути

25.

Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Гаї-Смоленські Гаївської сільської ради Бродівського району Львівської області.

прийнято

переглянути

26.

Про прийняття у спільну власність територіальних Бродівського району будівлі амбулаторії ЗПСМ по вул. Нова у с.Пониковиця Бродівського району Львівської області (номер запису про право власності  35830605).

прийнято

переглянути

27.

Про затвердження  Додаткового договору №1 до Договору оренди №8 нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад району від  01.10.2019.

прийнято

переглянути

28.

Про надання дозволу відділу освіти Бродівської райдержадміністрації на передачу на баланс Язлівчицької сільської ради дров.

прийнято

переглянути

29.

Про продовження терміну дії тимчасової угоди з підприємством  “Агропроменерго”.

прийнято

переглянути

30.

Про дострокове припинення повноважень без припинення повноважень депутата районної ради та звільнення з посади заступника голови Бродівської районної ради VII скликання Підгрушної Віри Семенівни

прийнято

переглянути