Засідання оргкомітету з відзначення Дня Захисника України та 78-ої річниці УПА

09 жовтня 2020 року начальник загального відділу районної ради Тетяна Коломієць взяла участь в засіданні оргкомітету з підготовки та проведення заходів з відзначення Дня Захисника України та 78-ої річниці УПА,

яке провела голова Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець. Під час засідання учасники оргкомітету обговорили ряд організаційних питань щодо проведення  заходу.

Заходи відбудуться 13 жовтня 2020 року. О 10.00 год. відбудеться молебень на території  в/ч А 2595,  о 14.00 год. біля скульптури Матері Божої на пл.. Ринок відбудеться молебень, опісля  покладання квітів  та запалених лампад  до біл-борду загиблих  в зоні АТО, пам’ятника Небесної Сотні, пам’ятника П.Полтаві та на могилах новітніх героїв.