Заходи до Дня пам'яті захисників України

29 серпня в Україні відзначають День пам’яті захисників  України.

Відповідно до указу Президента  від 23 серпня 2019 року цей день встановлений «На підтримку ініціатив громадськості та з метою гідного вшанування пам'яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу у суспільстві...».

Сьогодні, 28 серпня 2020 року, у Бродах відбулися поминальні заходи із вшанування пам’яті загиблих Героїв. Участь у заходах взяли начальник відділу комунального майна Бродівської районної ради Ігор Бунда, перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації Тарас Шаповал, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Єлиневський та  начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності Бродівської міської ради Ірина Олеха. Представники районної та міської рад, райдержадміністрації поклали квіти та запалені свічки пам’яті на могили новітніх Героїв, а також біля білборду «Герої не вмирають…».