Відзначення 25-ої річниці 16 Окремої бригади військової армійської авіації

Сьогодні, 20 листопада 2020 року, на території 16 Окремої бригади військової армійської авіації «Броди»  відбулися урочистості з нагоди відзначення 25-ої річниці з дня створення військової частини.

Заходи розпочалися із внесення Бойового прапора частини та спільного виконання Державного Гімну України.

Із щирими словами привітань та побажань до особового складу частини звернулися виконуючий обов’язки командира військової частини Євген Вакуленко, представник Львівської обласної державної адміністрації Микола Курус, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, голова Бродівської районної ради Євген Швед, голова Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець, міський голова м. Броди Анатолій Белей, а також військовий капела та духовний наставник частини отець Богдан Вихор.

Військовослужбовців частини привітали не лише словами, а також вручивши відомчі відзнаки, грамоти, цінні подарунки та почесні нагрудні знаки «16 окрема бригада армійської авіації «Броди».