Відбувся виїзний одноденний семінар

21 червня 2019 року в  сесійній залі Бродівської районної ради відбувся  виїзний одноденний семінар

на тему «Управління ресурсами територіальних громад». В   семінарі брали участь посадові особи місцевого самоврядування Бродівського району, а саме, працівники  апарату районної ради,  представники Бродівської  міської ради,  Підкамінської селищної  та сільських рад .

На семінарі були розглянуті такі питання:

1.Майнові відносини в організації місцевого самоврядування  (доповідач Олександр Іванович Сушинський – доктор наук з державного управління, професор, перший заступник директора ЛРІДУ НАДУ).

2.Документоведення в органах місцевого самоврядування (доповідач Надія Йосипівна Коцюба – кандидат філологічних наук, радник-редактор Львівської обласної ради).

3.Реалізація державної освітньої політики на місцевому рівні (доповідач Олександра Степанівна Коцовська – доцент кафедри освітньої політики Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти).