Відбулися громадські слухання щодо розміщення хутрових ферм на території Язлівчицької сільської ради

У вівторок, 23 квітня 2019 року  відбулися громадські слухання щодо розміщення хутрових ферм на території Язлівчицької сільської ради.

Громади сіл Язлівчика, Клекотова та Шнирева вкотре заявила про свою позицію та  не допустили представника інвестора до приміщення сільської ради. Також на громадському слуханні були присутні голова екологічної комісії Львівської обласної ради Юрій Гудима, заступник голови Бродівської районної ради Віра Підгрушна, депутати Бродівської районної ради: члени постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, розвитку села, лісового господарства, екології і охорони навколишнього природного середовища та земельних відносин Петро Стах, Ігор Вовчук, Михайло Гриневич; представники департаменту екології ЛОДА, голова Шнирівської сільської ради Андрій Іванів та громадскість. Присутніми були розглянуті зауваження та пропозиції щодо будівництва норкових ферми в адміністративних межах с. Язлівчик, Бродівського району.