Відбулося засідання тимчасової комісії щодо розгляду звернення лікаря - хірурга КНП "Бродівська ЦРЛ" М.Тимуся

29 квітня 2020 року відбулося засідання тимчасової комісії щодо розгляду звернення лікаря – хірурга КНП «Бродівська ЦРЛ» М.Тимуся.

Участь в засіданні взяли: Т.Шаповал – перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації, А.Хороший – депутат районної ради, І.Бунда – начальник відділу комунального майна районної ради, Л.Фещин – начальник відділу районної ради у справах захисту прав громадян як споживачів, Ю.Данильчук – лікар КНП «Бродівська ЦРЛ», І. Бец– т.в.о. директора КНП «Бродівська ЦРЛ», М.Тимусь – лікар-хірург КНП «Бродівська ЦРЛ», І.Матійчук – заступник головного лікаря з медичного обслуговування району та В. Легчилін – член громадської ради при Бродівській райдержадміністрації.

Присутні розглянути ряд питань, а саме:

1. Розгляд звернення лікаря-хірурга КНП «Бродівська ЦРЛ» М.Тимуся від 13.04.2020 року.
  2. Розгляд звернення члена громадської ради при Бродівській райдержадміністрації В.Легчиліна від 15.04.2020 року.