Відбулося засідання постійної депутатсько комісії районної ради з питань паливно-енергетичного комплексу, промисловості, транспорту і зв’язку, будівництва, архітектури, комунальної власності, торгівлі, підприємництва та інвестицій.

22 травня 2020 року відбулося засідання  постійної депутатської комісії районної ради з питань паливно-енергетичного комплексу, промисловості,  транспорту і зв’язку, будівництва, архітектури, комунальної власності, торгівлі, підприємництва та інвестицій.

Участь у засіданні комісії взяли голова районної ради Євген Швед, перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації Тарас Шаповал, завідувач Бродівського міжрайонного відділу ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України» Василь Шевчук, начальник відділу освіти Бродівської райдержадміністрації Микола Сторожук, директор Бродівської гімназії імені Івана Труша Руслан Шишка та т.в.о. начальника відділу культури, молоді та спорту Наталя Гудима.

Члени комісії розглянули ряд важливих питань, а саме:

1. Про розгляд звернення завідувача Бродівського міжрайонного відділу ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України» Василя Шевчука щодо необхідності забезпечення КНП «Бродівська ЦРЛ» приладом імуноферментного аналізу.
  2. Про внесення змін до рішення районної ради від 09.04.2020 №1041 «Про прийняття у спільну власність територіальних громад Бродівського району будівлі амбулаторії ЗПСМ по вул. Нова у с.Пониковиця Бродівського району Львівської області (номер запису про право власності 35830605)».

3. Про розгляд проектно-кошторисних документацій об’єктів освіти Бродівського району.

4. Про розгляд висновків КП Львівської обласної ради «Золочівське міжрайонне бюро технічної інвентаризації» про технічний стан будівель кіносховища та гаражів кінотеатру «Галичина».

Також, депутати розглянули звернення директора ТзОВ «Бродівське АТП-14610» В. Спаньчака щодо виділення фінансової допомоги на збереження робочих місць та підприємства в цілому і  лист голови Батьківської сільської ради В.Гавришка щодо приміщення Батьківської загальноосвітньої школи І ступеня.