Відбулося засідання круглого столу щодо обговорення нового перспективного плану об`єднання ОТГ у Львівській області

3 жовтня 2019 року заступник голови Бродівської районної ради В.Підгрушна взяла участь у засіданні круглого столу щодо обговорення нового перспективного плану об`єднання територіальних громад ...

за участі депутатів обласної ради, представників територіальних громад, депутатів місцевих рад Львівщини та громадськості. Захід відбувся у Львівській  обласній раді з ініціативи ГО «Громада та ініціатива». Учасники круглого столу обговоривши новий перспективний план, який поданий Львівською ОДА заслухали пропозиції представників органів місцевого самоврядування щодо дотримання основних критеріїв при формуванні територій громад: економічні показники, дорожня інфраструктура, демографічна ситуація, можливості прямого сполучення для надання послуг населенню, особливості рельєфу місцевості та дотримання основного принципу добровільності об’єднання територіальних громад. Відповідно до нового перспективного плану у Бродівському районі три ОТГ: Бродівська, Підкамінська та Заболотцівська.

За пропозицією заступника голови ГО «Громада та ініціатива» Горбатенка В., учасники зустрічі створили Комітет захисту прав громад, щоб координувати свої дії. Вони також вирішили скерувати звернення до ВРУ, КМУ, Львівської облдержадміністрації, облради, в якому вимагати дотримання принципу добровільності, неприпустимості зміни правил в процесі реформи, врахування фінансових чинників, соціально-культурної інфраструктури при створенні ОТГ.