Відбулося засідання конкурсної комісії

15 жовтня 2020 року відбулося засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунальної установи «Бродівський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників» Бродівської районної ради Львівської області.

Члени конкурсної комісії розглянули наступні питання:

1.Про затвердження білетів для проведення письмового іспиту для кандидатів на зайняття вакантної посади директора комунальної установи «Бродівський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників» Бродівської районної ради Львівської області.

2.Про попередній розгляд документів, які подані кандидатами на зайняття вакантної посади  директора комунальної установи «Бродівський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників» Бродівської районної ради Львівської області.

3.Різне.