Відбулося ІІ засідання ХХVІІІ сесії районної ради

14 травня  2019 року   відбулося   ІІ засідання   ХХVІІІ сесії районної ради.

В роботі сесії взяли участь голова районної ради Є.Швед, заступник голови районної ради В.Підгрушна, голова Бродівської райдержадміністрації І.Криськів,  депутат Львівської обласної О.Шайдулліна, помічник народного депутата Т.Лісковецька,  представники органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів,  ЗМІ,  територіальних громад району.

На сесії в цілому було   ухвалено такі рішення :

1.Про наміри будівництва хутрової  ферми у Бродівському районі.

2.Про надання в оренду частини приміщення 4-го поверху адмінбудинку районної ради для РК ТРК «Броди»

3.Про продовження терміну дії договору оренди нежитлових приміщень за адресою Майдан Свободи, 10 в м.Броди з управлінням державної судової адміністрації України у Львівській області.