Відбулося І засідання Загальних Зборів Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати Україна – Карпатська агенція регіонального розвитку”

Сьогодні, 06 травня, голова Бродівської районної ради Євген Швед взяв участь в I засіданні Загальних Зборів Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати Україна – Карпатська агенція регіонального розвитку”,

яке відбулося в  онлайн режимі, із використанням платформи ZOOM. Члени Асоціації розглянули ряд питань, а саме:

1. Про затвердження порядку денного І засідання Загальних Зборів Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати Україна – Карпатська агенція регіонального розвитку”.
  2. Про обрання Президії засідання Загальних Зборів у складі головуючого, заступника головуючого, секретаря та лічильної комісії.
  3. Про прийняття членів до Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати Україна – Карпатська агенція регіонального розвитку”.
  4. Про склад Правління Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати Україна – Карпатська агенція регіонального розвитку”.
  5. Про затвердження стратегічних напрямків розвитку Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати Україна – Карпатська агенція регіонального розвитку” на 2021-2027 роки.
  6. Про затвердження бюджету Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати Україна – Карпатська агенція регіонального розвитку” на 2020 рік.
  7. Про затвердження плану заходів Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати Україна – Карпатська агенція регіонального розвитку” на 2020 рік.
  8. Про Представництво Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати Україна – Карпатська агенція регіонального розвитку” у Закарпатській області.
  9. Про затвердження суми членських внесків до Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати Україна – Карпатська агенція регіонального розвитку” на 2020 рік.
  10. Про звернення щодо ініціативи макрорегіональної стратегії Європейського Союзу для регіону Карпат.
  11. Про звернення до Кабінету Міністрів України щодо фінансування Державної програми розвитку регіону українських Карпат на 2020-2022 роки.
  12. Про звернення до Кабінету Міністрів України щодо врахування доплати за роботу працівникам медичних закладів в гірських населених пунктах.
  13. Про звернення до Кабінету Міністрів України щодо державної підтримки розвитку вівчарства.
  14. Про звернення до Кабінету Міністрів України щодо співфінансування проєктів міжнародної технічної допомоги.
  15. Про звернення до Кабінету Міністрів України щодо оподаткування ПДВ операцій у рамках проєктів міжнародної технічної допомоги.
  16. Про затвердження Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад.
  17. Про затвердження програми “Змінимо країну разом”.