Відбулось засідання робочої групи з розгляду трудового спору

27 січня 2020 року голова районної ради Євген Швед, заступник голови районної ради Віра Підгрушна, перший заступник голови  Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець взяли участь у засіданні робочої групи ...

із працівниками  АЗПСМ КНП «Бродівська  центральна районна лікарня» та адміністрацією КНП «Бродівська центральна лікарня» з  розгляду офіційно зареєстрованого колективного трудового спору щодо виконання умов Колективного договору стосовно створення належних умов праці  та виплат премій працівникам.

За інформацією представників адміністрації КНП «Бродівська центральна районна лікарня» питання щодо виконання Положення про преміювання працівників вирішене в повному обсязі.

Жваву дискусію серед присутніх викликало питання щодо плану заходів в частині забезпечення належних умов праці найманих працівників Бродівської амбулаторії ЗПСМ. Свої пропозиції  з вирішення даного  питання висловили голова районної ради Євген Швед,  заступник голови районної ради Віра Підгрушна, перший заступник голови Бродівської РДА Оксана Прокопець, заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення  Ігор Матійчук , голова профспілкового комітету КНП «Бродівська центральна лікарня» Мирослав Тимусь.  Надані пропозиції є обов’язковими до виконання до 10 лютого 2020 року.