Відбулось засідання оргкомітету

Сьогодні, 5 липня 2019 року в кабінеті голови Бродівської райдержадміністрації Ігоря Криськіва відбулось засідання організаційного комітету

з підготовки та проведення заходів із вшанування пам’яті українських вояків Першої української дивізії «Галичина» УНА. Присутніми на засіданні були: голова районної ради Євген Швед, представники депутатського корпусу районної ради, перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Прокопець, представники структурних підрозділів райдержадміністрації, голова Ясенівської сільської ради Марія Сенюта, начальник Бродівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області Роман Зварич, представники громадських організацій та ЗМІ. Заходи плануються провести 28 липня 2019 року.