Відбулось вшанування пам'яті збитому екіпажу

Сьогодні, 24 червня 2019 року  на території військової частини 16-ї окремої бригади армійської авіації «Броди» біля каплички Божої Матері...

було вшанувано пам’ять збитому  п’ять років тому льотному екіпажу вертольоту Мі-8. Екіпаж у складі підполковника Андрія Белкіна, льотчика-штурмана Дмитра Шингура, майора Руслана Мазунова було збито під час виконання бойового завдання в зоні антитерористичної операції, коли військові перевозили спецтехніку біля гори Карачун, поблизу населеного пункту Билбасівка Слов’янського району Донецької області. Поминальний молебен відслужив отець Іван Вихор. До спільної молитви також долучились голова Бродівської районної ради Євген Швед, голова Бродівської районної державної адміністрації Ігор Криськів, народний депутат України Михайло Бондар, перший заступник міського голови Олександр Єлиневський, колишній командир в/ч А0595 Ігор Яременко, військовослужбовці, рідні загиблих героїв та громадскість.