28.11.2019 року відбулося ІІ засідання ХХХІІ сесії Бродівської районної ради VІІ скликання

Сьогодні, 28 листопада 2019 року о 10.00 год. в сесійній залі районної ради відбулося ІІ засідання ХХХІІ сесії  Бродівської районної ради VІІ скликання.

В роботі сесії взяли участь голова районної ради Є. Швед, заступник голови районної ради В. Підгрушна,  перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації  О. Прокопець,  депутати Львівської обласної ради О.Шайдулліна, І.Ковальчук, помічник народного депутата України Т. Лісковецька, представники органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів,  ЗМІ та громадськість району. Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять загиблих воїнів під час проведення  Операції  об'єднаних сил.

Під час роботи сесії був підтриманий депутатський запит депутата М. Гриневича щодо надання матеріальної допомоги  багатодітній жительці с. Голосковичі Рочняк Олені.

На сесії були розглянуті такі  питання порядку денного:

1. Про визнання повноважень  депутата   Бродівської  районної    ради VІІ скликання.

2. Про  уточнення показників районного бюджету Бродівського району  на 2019 рік.

3. Про  уточнення показників районного бюджету Бродівського району  на 2019 рік щодо надання субвенції обласному бюджету.

4. Про виконання бюджету Бродівського  району та районного бюджету за 9 місяців 2019 року.

1. Про затвердження розпоряджень голови Бродівської райдержадмі-ністрації щодо внесення змін до районного бюджету Бродівського району за період з січня по вересень 2019 року

6. Про  внесення змін до показників районного бюджету Бродівського району на 2019 рік.

7. Про внесення змін до показників районного бюджету  Бродівського району на 2019 рік  за рахунок субвенції з обласного бюджету на придбання житла для учасників антитерористичної операції (операції Об'єднаних сил).

8. Про внесення змін  до рішення І сесії районної ради народних депутатів  ХХІ скликання від 02.04.1990р.«Про визнання повноважень депутатів Бродівської районної Ради народних депутатів».

9. Про призначення директора КНП «Бродівська районна стоматологічна поліклініка Бродівської районної ради Львівської області ».

10. Про внесення змін  до Програми соціального захисту окремих категорій населення  Бродівського району на 2017-2019 роки, затвердженої рішенням районної ради від 21.02.2017р. № 286».

11. Про припинення членства в Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати Україна”.

1.  Про ініціювання створення Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати Україна - Карпатська агенція регіонального розвитку».

13. Про внесення змін до  Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Бродівської районної ради Львівської області, затвердженого рішенням районної ради від 21.06.2018 № 633.

14. Про оголошення конкурсу на заміщення  посади директора  Шнирівської ЗОШ І-ІІІ ступенів   Бродівської районної  ради  Львівської області.

15.  Про додаткове введення 0,5 штатної одиниці посади старшої медсестри  в Бродівський КДНЗ №1.

16.  Про внесення змін до  штатного розпису закладів освіти  Бродівського району.

17.  Про надання погодження Виробничому кооперативу «Підгір`я» на отримання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення  Підгірцівської  – ІІ ділянки надр.

18.  Про надання дозволу на списання основних засобів, які знаходяться на балансі Бродівської районної ради .

19.  Про надання дозволу КНП «Бродівська ЦРЛ» на передачу в оренду нерухомого майна.

20.  Про внесення змін до рішення районної ради від 24.09.2019 № 905 «Про надання дозволу відділу освіти Бродівської райдержадміністрації на передачу в оренду частини приміщень їдальні ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 для розміщення благодійної їдальні».

21.  Про видачу дублікатів  свідоцтв про право власності на нерухоме майно Бродівської міської ради.

22.  Про призначення директора Голубицької загальноосвітньої школи І-ІІ ст. Бродівської районної ради Львівської області.