Відбулася звітно-виборча конференція Бродівської районної організації профспілки працівників освіти і науки України.

20 лютого 2020 року голова Бродівської районної ради Євген Швед взяв участь у звітно-виборчій конференції Бродівської районної організації  профспілки працівників освіти і науки України.

В ході конференції було заслухано звіт голови районної організації профспілки О.Надали за звітний період, а також звіти ревізійної та мандатної комісій. Під час засідання конференції делегати зібрання переобрали головою профспілкового комітету Оксану Надалу та обрали членів активу профспілкового комітету. Голова Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Марія Яцейко вручила грамоти та подяки членам Бродівської організації профспілки.

У своєму виступі голова районної ради Євген Швед наголосив на необхідності співпраці між районної радою та Бродівською організацією профспілки працівників освіти і науки України та побажав освітянам успіхів і здобутків на освітянській ниві.

Після конференції Євген Швед привітав заступника директора Бродівської гімназії імені Івана Труша Оксану Демидчук з ювілеєм, вручивши грамоту за сумлінну багаторічну працю та особистий внесок у розвиток освітньої галузі району.