Відбулася XXXVIII позачергова сесія Бродівської районної ради

16 червня 2020 року відбулась XXXVIII позачергова сесія Бродівської районної ради VII скликання, під головуванням голови районної ради Євгена Шведа.

Участь в сесії взяли 22 депутати районної  ради, голови місцевих рад району, ЗМІ, депутат Львівської обласної ради О. Шайдулліна та громадськість.

Робота сесії розпочалась спільною молитвою, яку провів о. Т.Дзьоба. Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять загиблих під час проведення Операції об’єднаних сил.

Під час розгляду питання порядку денного "Про депутатські запити", депутати підтримали депутатський запит В.Чехута щодо відновлення роботи Бродівської дитячої поліклініки.

Основним питанням, яке було розглянуто під час позачергової сесії, стало питання «Про створення Бродівського району Львівської області в процесі реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади». Депутати районної ради висловили свою позицію та пропозиції щодо збереження Бродівського району в процесі реформування місцевого самоврядування.