Відбулася XXXIX позачергова сесія Бродівської районної ради

30 червня 2020 року відбулася ХХХІХ позачергова сесія Бродівської районної ради VII скликання під головуванням голови районної ради Євгена Шведа.

Участь у позачерговій сесії взяли 25 депутатів районної ради, керівники структурних підрозділів  та відділів Бродівської РДА, голови місцевих рад району, представники ЗМІ,  депутат Львівської обласної ради О.Шайдулліна

Традиційно, сесія розпочалася виконанням Гімну України, спільною молитвою з отцем Тарасом Дзьобою та хвилиною мовчання за загиблими на сході країни під час  ООС.

У ході розгляду питання «Про порушення Методичних рекомендацій при формуванні адміністративно - територіального устрою субрегіонального рівня Львівської області.» депутати заслухали інформацію голови районної ради Євгена Шведа та адвоката Вячеслава Мисака. Районні обранці обговорили та прийняли ряд пропозицій до запропонованого проєкту рішення.

З інформацією «Про затвердження калькуляції вартості послуги з медичного обслуговування по тестуванню методом ІФА (імуно-ферментного аналізу) на COVID – 19 комунального некомерційного підприємства «Бродівська центральна районна лікарня Бродівської районної ради Львівської області» виступив т.в.о. директора КНП «Бородівська ЦРЛ» Іван Бец. Депутати районної ради підтримали рішення з даного питання одноголосно.