Відбулася тридцять четверта позачергова сесія Бродівської районної ради

13 лютого 2020 року, під головуванням голови районної ради Є.Шведа, відбулася ...

тридцять      четверта      позачергова  сесія Бродівської районної ради.

В роботі сесії взяли участь  заступник голови районної ради В.Підгрушна, голова Бродівської райдержадміністрації  О.Прокопець, представники органів місцевого самоврядування, управлінь та відділів райдержадміністрації, правоохоронних органів, керівники установ, підприємств та організацій,  ЗМІ та громадськість району.

Робота  сесії розпочалась спільною молитвою, яку провів о. Т. Дзьоба. Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять загиблих воїнів під час проведення  Операції  об'єднаних сил.

Під час роботи сесії були  підтримані  депутатський запит депутата М.Чумака до Бродівської райдержадміністрації (О.Прокопець) щодо належного здійснення ранкового рейсу автобусного маршруту Тернопіль - Броди та Звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів  України   щодо забезпечення     працівників    місцевих органів виконавчої      влади  заробітною платою в повному обсязі.

Також були розглянуті та прийняті рішення з таких питань.

1. Про дострокове припинення  повноважень депутата районної  ради.

2.Про  розподіл залишку коштів загального фонду районного бюджету, що утворилися станом на 01.01.2020 року  на співфінансування проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2020 рік.

3.Про  розподіл залишку коштів загального фонду районного бюджету, що утворилися станом на 01.01.2020 року за рахунок залишку коштів субвенції з державного бюджету  місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

4.Про Програму підтримки органів виконавчої влади Бродівського району на 2020 рік.

1. Про стан законності, боротьби із злочинністю та охорони громадського порядку на території Бродівського району у 2019 році та результати діяльності Радехівської місцевої  прокуратури та Бродівського відділення поліції  щодо їх зміцнення.

6.Про Програму «Профілактики  та протидії злочинності, забезпечення  публічної  безпеки і порядку на території Бродівського району на 2020 рік»

1. Про введення  штатних одиниць у Лешнівський  комунальний заклад дошкільної освіти.

8.Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту окремих категорій населення Бродівського району на 2020 рік, затвердженої рішенням районної ради від 12.12.2019р.№ 971.

9.Про надання дозволу КНП «Бродівська ЦРЛ» на передачу КНП «Бродівська районна стоматологічна поліклініка» необоротних активів (дорогоцінних металів).

10. Про надання дозволу КНП «Бродівська районна стоматологічна поліклініка» на реалізації  необоротних активів (дорогоцінних металів).

11.Різне.

На цьому  тридцять      четверта      позачергова  сесія Бродівської районної ради завершила свою роботу.