Відбулася нарада постійної депутатської комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, етики та забезпечення законності і правопорядку

06.02.2020  о 14.00 год відбулася  нарада  постійної депутатської комісії районної ради з питань  регламенту, депутатської діяльності, етики та  забезпечення законності і правопорядку .

1.Про стан законності, боротьби із злочинністю та охорони громадського порядку на території Бродівського району у 2019 році та результати діяльності Радехівської місцевої  прокуратури та Бродівського відділення поліції  щодо їх зміцнення.

2.Про Програму «Профілактики  та протидії злочинності, забезпечення  публічної  безпеки і порядку на території Бродівського району на 2020 рік».

3.Різне.