Відбулася чергова ХХXІІ сесія Бродівської районної ради VII скликання

24 жовтня 2019 року  о 10.00 год. відбулася чергова ХХXІІ сесія   Бродівської районної ради VII скликання.

В роботі сесії взяли участь голова районної ради Є. Швед, заступник голови районної ради В. Підгрушна,  перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації  О. Прокопець,  помічник народного депутата України Т. Лісковецька, представники органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів,  ЗМІ та громадськість району. Робота  сесії розпочалась спільною молитвою, яку провів о. Т. Дзьоба. Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять загиблих воїнів під час проведення  Операції  об'єднаних сил.

Голова районної ради Євген Швед та  перший заступник голови Бродівсьої райдержадміністрації Оксана Прокопець привітали жительку с. Паликорови Кирик Галину  з присвоєнням почесного звання України «Мати – героїня» і вручили посвідчення та нагрудний знак за материнську самовідданість, зразкове виховання 5 дітей. Також було вручено  грамоту  Бродівської районної  ради з нагоди ювілейного Дня народження  голови Підгорецької  сільської  ради Надії Михайлишин.

Під час роботи сесії були  підтримані Звернення Бродівської районної ради до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради щодо неприпустимості реформування адміністративно-територіального устрою без врахування позиції територіальних громад та громадськості  та Заяву Бродівської районної ради до Міністерства охорони здоров'я України та Львівської обласної ради  про необхідність створення структурних підрозділів надання вторинної медичної допомоги у КНП «Бродівська ЦРЛ».

На сесії були розглянуті такі  питання порядку денного:

1. Про уточнення показників районного бюджету Бродівського району  на 2019 рік.
  2. Про внесення змін до показників районного бюджету Бродівського району на 2019 рік  за рахунок «Субвенції з місцевого бюджету на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету».
  3. Про внесення змін до показників районного бюджету Бродівського району на 2019 рік за рахунок «Субвенції з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету».
  4. Про внесення змін до показників районного бюджету Бродівського району на 2019 рік  за рахунок «Субвенції з місцевого бюджету за рахунок залишку коштів освітньої субвенції , що утворився на початок бюджетного періоду».
  5. Про присвоєння голові Бродівської районної ради VIІ скликання чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування.
  6. Про введення посад «асистент вихователя» для груп з інклюзивним навчанням.
  7. Про внесення змін до Програми соціального захисту окремих категорій населення  Бродівського району на 2017-2019 роки, затвердженої рішенням районної ради від 21.02.2017р. № 286».
  8. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Центру надання адміністративних послуг Бродівської райдержадміністрації на 2019 рік, затвердженої рішенням районної ради від 17.12.2018 року № 772.
  9. Про затвердження   проекту землеустрою щодо  встановлення та зміни  меж села Дітківці  Гаївської сільської ради  Бродівського   району Львівської області.
  10. Про затвердження   проекту землеустрою щодо  встановлення та зміни  меж села Накваша  Наквашанської сільської ради  Бродівського   району Львівської області.
  11. Про затвердження   проекту землеустрою щодо  встановлення та зміни  меж села Язлівчик Язлівчицької сільської ради  Бродівського   району Львівської області.
  12. Про готовність житлово- комунальних служб та соціально - побутових об’єктів району  до роботи в осінньо-зимовий період 2019/20 років.
  13. Про внесення змін до рішення районної ради від 29.12.2011 № 174 «Про перелік об`єктів спільної власності територіальних громад Бродівського району».
  14. Про передачу у власність територіальної громади Суховільської сільської ради частини приміщень адмінбудинку Суховільської сільської ради.
  15. Про надання дозволу відділу культури, національностей, релігії та туризму Бродівської райдержадміністрації на передачу в оренду нерухомого майна.
  16. Про надання в оренду управлінню агропромислового розвитку Бродівської райдержадміністрації частини приміщень 1-го поверху адмінбудинку районної ради за адресою м.Броди, пл.Ринок,1.

Питання «Про визнання повноважень депутата Бродівської районної ради VII скликання» перенесене на ІІ засідання  чергової ХХХІІ сесії Бродівської районної ради.