Відбулась презентація поетичної збірки письменниці та журналістки Тетяни Сороки

У четвер, 6 травня  2019 року в приміщенні Бродівської районної бібліотеки відбулась презентація поетичної збірки письменниці та журналістки Тетяни Сороки під назвою «На перехрестях чужини я зберегла вкраїнську душу».

Презентація видання відбувалася у святковій невимушеній атмосфері. Серед гостей заходу були друзі поетеси, поціновувачі гарної поезії, в якій кожен можен знайти, щось для себе близьке, хвилююче, романтичне, ліричне. Також до вітань долучились працівники апарату районної ради на чолі  з заступником голови райради Вірою Підрушною. Начальник відділу комунального майна Ігор Бунда вручив талановитій поетесі квіти та подяку за особистий вагомий внесок у розвиток національної культури нашого краю в Україні та за її межами. Усі кошти, виручені від продажу книжок, будуть передані на лікування Тетяни Березяк із села Смільне Бродівського району, яка потребує трансплантації печінки.