Відбулася нарада постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, розвитку села, лісового господарства, екології і охорони навколишнього природного середовища та земельних відносин (31.10.19 р.)

31.10.2019 р. о 10.00 год відбулася нарада постійної депутатської  комісії  районної ради з питань  агропромислового комплексу,  розвитку села, лісового господарства, екології і  охорони   навколишнього природного середовища та земельних відносин.

На комісії розглядалися такі питання порядку денного.

1.Про відшкодування та розподіл коштів  агроформуванням    району, учасникам районної програми  «Насіння-2019 ».

2.Про надання  погодження  Виробничому кооперативу «Підгір’я» щодо отримання спеціального дозволу на користування надрами з  метою
геологічного вивчення Підгірцівської-ІІ ділянки надр.

3.Різне.