В Бродах відбулися заходи приурочені до Дня Гідності та Свободи

20 листопада 2020 року, у Бродах біля пам’ятника Героям Небесної Сотні відбулися поминальні заходи до Дня Гідності та Свободи.

Цей День встановлено згідно з указом Президента України № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…» .

Участь у поминальних заходах взяли представники Бродівської районної ради, Бродівської райдержадміністрації, Бродівської міської ради, громадськість.

Захід розпочався спільним виконанням Державного Гімну України та молитвою отця Тараса Дзьоби за Україну.

Учасники заходу схилили голови у хвилині мовчання в пам'ять про тих, хто стояв на захисті національних інтересів України та її європейського вибору.

Керуючий справами Бродівської районної ради Руслана Гром’як, перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації  Тарас Шаповал, перший заступник голови Бродівського міського голови Роман Сподарик та громадськість  поклали квіти  і запалені свічі пам’яті до підніжжя пам’ятника. Завершились заходи виконанням  молитовного гімну «Боже великий єдиний».