Установчі збори госпітальної ради госпітального округу Львівської області.

31 січня 2020 року у Львівській обласній державній адміністрації  відбулися установчі збори новоствореної госпітальної ради госпітального округу Львівської області,

затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації від 20.01.2020 року №23/ 0/5 -50 , під головуванням заступника голови Львівської ОДА Івана Собка.  Участь в зборах взяв голова районної ради Євген Швед.

На зборах обговорили питання функціонування та розвитку мережі багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування на території Львівської області, а також питання співпраці закладів вторинної та третинної медицини із Національною службою здоров’я України. Під час наради т.в.о. директора департаменту охорони здоров’я  Андрій Васько презентував план розвитку Львівського госпітального округу.