Урочистості з нагоди Дня Авіації

Щорічно, в останню суботу серпня, в Україні відзначається – День Авіації.

28 серпня 2020 року  на території 16 окремої бригади армійської авіації «Броди» відбулись урочистості з нагоди професійного свята.  Участь в урочистих заходах взяли голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький, голова Бродівської районної ради Євген Швед, голова Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець та секретар Бродівської міської ради Микола Бакай.

Поминальне богослужіння за загиблими Героями - авіаторами  відслужив отець Богдан Вихор.  Представники влади області, району, міста, військовослужбовці вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання та покладанням квітів і запалених лампадок до Алеї Слави.

З нагоди професійного свята найкращим  військовослужбовцям  вручили відомчі відзнаки, почесні грамоти, цінні подарунки та грошові  винагороди.