Урочисте віче "Слава тобі, нескорений титане"

27 серпня 2020 року, у сквері біля пам’ятника Івану Франку, відбулося урочисте віче «Слава тобі, нескорений титане»,

з нагоди 164-ої річниці від дня народження поета, драматурга, вченого, історика, філософа, журналіста, перекладача, етнографа, громадсько-політичного діяча, знакової постаті не лише української, але й світової історії та культури - Івана Яковича Франка.

Участь у заході взяли голова Бродівської районної ради Євген Швед, перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації Тарас Шаповал, головний бухгалтер Бродівської міської ради Ірина Олеха.

Віче розпочалося спільним виконанням Гімну України. Короткий екскурс у поетичний світ Івана Франка провели працівники Бродівської центральної районної бібліотеки та Бродівського районного Народного дому, продекламувавши вірші українського письменника. Представники влади району та міста поклали квіти до підніжжя пам’ятника поету.

Урочистий захід завершився виконанням духовного гімну України «Боже великий, єдиний, нам Україну храни.»