Участь депутатів Бродівщини у VII Спартакіаді Львівщини серед депутатів обласної ради, міських, районних, сільських та селищних рад області

14  квітня розпочалася VII Спартакіада Львівщини 2019 року серед депутатів обласної, районних ....

рад, міських рад міст обласного значення,сільських та селищних рад. Переможець спартакіади представлятиме Львівську область у Всеукраїнській спартакіаді, яка відбудеться 3-8 червня 2019 року в м. Чорноморськ Одеської області. Перший етап спартакіади  - групові  зональні змагання, відбувся у м. Сокаль, за участю команд з Жовкви, Радехова та Сокалю.  До програми змагань  включено такі види спорту: футзал, волейбол, теніс настільний, шашки, шахи. Достойно представили Бродівський  район депутати районної, міської, селищної та сільських рад району на чолі з головою Бродівської районної ради Є.Шведом. Хорошу спортивну підготовку продемонстрували  депутати районної ради Г.Нагірняк, П.Свистунович, секретар Підкамінської селищної ради А.Кравчук, депутати Бродівської міської ради А.Дудчак та А.Фігун, депутати Шнирівської  сільської  ради  Р.Лисик та Д.Кашуба, депутати Попівецької сільської ради Я.Орловський та Р.Грех, депутат Паликоровівської сільської ради Р.Сокіл та Ясенівської сільської ради  Ю.Прус. Перемігши у всіх зустрічах футболісти та волейболісти з нашого району здобули перше місце, відтак, право змагатися у фінальному етапі депутатської спартакіади! Причому, футболісти-депутати з Бродівщини вже три роки поспіль здобувають перше місце у своїй групі! Молодці!Дякуємо за участь депутатам та вітаємо призерів змагань.

Фінальні обласні змагання відбудуться 11 травня 2019 р. в м.Львові, на базі кафедри фізичного виховання  ліцею ім. Героїв Крут.