У Бродах відзначили "День Європи"

Щороку, в третю суботу травня, згідно з Указом Президента України «Про День Європи» від 19 квітня 2003 р. № 339/2003, в Україні відзначається День Європи, день  спільних цінностей, інтересів  та спільної історії всіх націй континенту.
В переддень свята, 15 травня 2020 року, у Бродах відбувся флешмоб присвячений Дню Європи в Україні за участю голови Бродівської районної ради Євгена Шведа, голови Бродівської райдержадміністрації Оксани Прокопець, Бродівського міського голови Анатолія Белея, представників районної ради, райдержадміністрації та учасників шкільного євроклубу «Європейський вибір».   Учасники заходу взяли участь в записі соціального ролику під гаслом «Святкуємо день Європи в Україні разом!»
© 2020 Бродівська районна рада. Усі права застережено.