У Бродах відбулися меморіальні заходи до Дня пам'яті жертв політичних репресій

У неділю, 17 травня 2020 року, в Україні вшановують пам'ять жертв політичних репресій.
День пам’яті жертв політичних репресій  відзначається згідно з Указом Президента України № 431/2007 від 21 травня 2007  з метою належного вшанування пам'яті жертв політичних репресій, привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології, відродження національної пам'яті.

15 травня в Бродах відбулись меморіальні заходи біля пам’ятника Жертвам більшовицьких репресій. Голова Бродівської районної ради Євген Швед спільно з керівництвом Бродівської райдержадміністрації, Бродівської міської ради та головою Бродівської районної організації товариства політичних в’язнів і репресованих Лідією Веклич, поклали квіти і свічі пам’яті до  підніжжя пам’ятника та  хвилиною мовчання  вшанували пам'ять загиблих.

© 2020 Бродівська районна рада. Усі права застережено.