У Бродах урочисто відзначили 205-ту річницю з дня народження Тараса Григоровича Шевченка

Сьогодні, 11 березня 2019 року у Бродах урочисто відзначили 205-ту річницю з дня народження художника, поета та великого сина українського народу Тараса   Григоровича Шевченка.

У сесійній залі Бродівської районної ради зібрались представники влади району та міста, представники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники районної та міської рад, педагогічні та учнівські колективи загальноосвітніх шкіл міста, громадскість та ЗМІ. Розпочались урочистості спільним виконанням твору «Думи мої, думи мої…». Літературні та музичні композиції написані поетом, присутнім подарували учні Бродівської гімназії імені Івана Труша. Під час урочитостей представники влади поклали квіти до підніжжя пам’ятника Великому Кобзареві. Завершився захід виконанням музичного твору «Заповіт».