Професійне свято для всіх журналістів, кореспондентів та репортерів

6 червня відзначають День журналістики – професійне свято для всіх журналістів, кореспондентів та репортерів.

Адже саме журналісти несуть інформацію в маси, вони формують громадську думку, ведуть просвітницьку роботу. Сьогодні відбулись святкування у ТзОВ «Газета «Голос відродження», за участю представників влади, духовенства, журналістів – ветеранів, ансамблю народної пісні «Криниценька» та запрошені гості. Заступник голови районної ради Віра Підгрушна привітала усіх присутніх з професійним святом: «У цей святковий день бажаю великих тиражів, поповнення читацької аудиторії, розширення кола друзів, а також міцного здоров'я, особистого щастя, сімейного благополуччя, нових цікавих тем, гострого пера, сміливих проектів та наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики».