Представлення голови Бродівської районної державної адміністрації

Сьогодні, 30 січня 2020 року, в сесійній залі районної ради відбулось офіційне представлення голови Бродівської райдержадміністрації Оксани Павлівни Прокопець.

Розпорядження Президента України від 25 січня 2020 року №45/2020 – рп «Про призначення О. Прокопець головою Бродівської районної державної адміністрації Львівської області» зачитала керівник апарату Львівської обласної державної адміністрації Маріанна Вільшинська.

Представлення відбулося за участю голови Бродівської районної ради Євгена Шведа, міського голови Анатолія Белея, голів місцевих рад району, депутатів районної ради, керівників установ, організацій та підприємств, військовослужбовців, представників громадських організацій, правоохоронних органів, представників ЗМІ.

Голова Бродівської районної ради Євген Швед виступив із привітальним словом, побажавши Оксані Прокопець плідної співпраці з районною радою. Також до привітань приєдналися міський голова Анатолій Белей та громадськість. Поблагословив нового керівника та всіх присутніх на нові звершення на благо Бродівського району отець Тарас  Дзьоба.

Голова Бродівської райдержадміністрації  Оксана Прокопець подякувала за довіру, закликала всіх до співпраці задля процвітання громади.