Поминальні заходи із вшанування пам'яті загиблих авіаторів

Сьогодні, 24 червня 2020 року, на території  військової частини  16-ї окремої бригади армійської авіації м. Броди,  вшанували пам'ять загиблих героїв – авіаторів:

підполковника Андрія Белкіна, льотчика-штурмана Дмитра Шингура, майора Руслана Мазунова,  які загинули у  2014 році під Слов’янськом,  біля гори Карачун, виконуючи свій військовий обов’язок.  Участь у заходах взяли голова Бродівської районної ради Євген Швед, голова Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець , міський голова Анатолій Белей,  Народний депутат України Михайло Бондар, рідні загиблих авіаторів, військовослужбовці та громадськість.

Біля каплички Божої Матері, отець Богдан Вихор провів поминальну панахиду.

Усі присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання та поклавши квіти до Алеї Слави.