ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 р. № 1094, формується конкурсна комісія для проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Бродівська центральна районна лікарня Бродівської районної ради Львівської області».

Галузевим професійним спілкам, громадським об’єднання у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності подавати по чотири кандидатури органу управління (районній раді) до складу конкурсної комісії.