На Бродівщину завітали гості із Луганської області

Сонячними вересневими  днями Бродівщина радо зустрічала гостей із Луганщини, які завітали у рамках  реалізації проєкту «В єдності майбутнє України», який став переможцем у Конкурсі культурних обмінів між закладами Львівської ,  Луганської та Донецької областей.

В перший день перебування на  Західній Україні, а саме 18 вересня, гості взяли участь у відкритті  футбольного  турніру «В єдності – майбутнє України", в смт. Гоща Рівненської області, який об’єднав футбольні команди  Гощанського, Корицького районів Рівненської області, м.Попасна  та смт. Білокуракине Луганської області і Бродівського району Львівської області. За результатими футбольних змагань  І місце виборола футбольна команда «Гоща-АТО» – смт Гоща Рівненської області, ІІ місце – футбольна команда «Корець-Рада» – м. Корець Рівненської області, а ІІІ місце посіла футбольна команда «Колос» – смт Білокуракине Луганської області.

19 вересня 2020 року, представники Бродівського району та гості із Луганської області спільно вирушили підкорювати найвищу вершину Українських Карпат та найвищу точку України – Говерлу. Втомлені але щасливі учасники підкорення Говерли ділилися своїми емоціями  та планами на втілення майбутній проектів  і тісну співпрацю між громадами Сходу та Заходу.