Новини

Previous Next

25.11.2019 року о 12.00 год. відбулося засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань освіти , молодіжної політики і спорту,

     Сьогодні, 25 листопада 2019 року о 12.00 год. відбулося  засідання постійної депутатської комісії районної ради  з питань освіти , молодіжної політики і спорту, культури ,  історичної спадщини , духовності , зв’язків із засобами масової інформації та охорони здоров’я , соціального захисту і охорони праці.

 Депутати та запрошені на засідання комісії розглянули такі питання:

 1. Про лист Управління праці та соціального захисту населення Бродівської райдержадміністрації щодо внесення мін до завдання № 4 «Фінансова підтримка окремих пільгових категорій громадян» та внесення змін до завдання 6 «Фінансова підтримка окремих категорій громадян» (захід1).
 2. Про надання одноразової допомоги на лікування демобілізованим учасникам АТО- Книшу Олегу Володимировичу, Шемякіну Віталію Аркадійовичу, Постнову Сергію Валентиновичу.

       3. Про надання допомоги в сумі 2 000 гривень Поренчук Ользі Степанівні.

 1. Про виділення допомоги на лікування в рамках соціального захисту окремих категорій населення Коб’яковській Н.І.

       5. Про Подання конкурсної комісії на заняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Бродівська районна стоматологічна поліклініка Бродівської районної ради Львівської області.

 1. Про лист КНП «Бродівська районна стоматологічна поліклініка Бродівської районної ради Львівської області» щодо виділення коштів в сумі 58 655.69 грн. для організації початкової діяльності та для виплати заробітної плати.
 2. Про лист Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Бродівської районної ради Львівської області щодо введення посади « робітник з обслуговування і поточного ремонту»-1 ставка та зміни в структурі ІРЦ 0,5 ставки з «вчителя-логопеда» на 0,5 ставки «вчителя-дефектолога».

       8. Про лист Бродівської районної державної адміністрації щодо розгляду та затвердження змін до витрат Календарного плану з організації та відзначенні дат суспільно-політичного і культурного життя України, області та району, історичних подій, державних, національних та релігійних свят на 2019 рік у Бродівському районі.

       9. Про затвердження змін до календарного плану заходів сектору молоді та спорту Бродівської райдержадміністрації на 2019 рік.

      10. Про лист Служби у справах дітей Бродівської райдержадміністрації щодо виділення коштів у сумі 400 тис. грн. на 2020 рік для придбання житлових 2 будинків для 2 осіб з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.

      11. Про лист відділу освіти Бродівської райдержадміністрації щодо фінансування штатних одиниць - 0,5 ставки логопеда та 0,5 ставки психолога у Лешнівському КЗДО за рахунок цільової субвенції з Лешнівської сільської ради з 01.01.2020 року.

 1. Про лист методичного об’єднання  керівників ЗЗСО Бродівського району, щодо внесення змін до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної  середньої освіти Бродівської районної ради Львівської області.

     13. Про розгляд заяви  Приймак Іванни  Степанівни.

     14. Про протоколи зборів трудового колективу та батьківського комітету Шнирівської ЗОШ І-ІІІ ст. щодо персонального складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення посади директора  даної школи.

     15. Про внесення змін до  штатного розпису  закладів освіти Бродівського  району.

 1. Про лист ЗЗСО «Ясенівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бродівської районної ради Львівської області» щодо переведення дошкільної групи-структурний підрозділ ЗЗСО «Ясенівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» на повний робочий день з 01 січня 2020 р.

     17. Про лист відділу освіти  Бродівської райдержадміністрації по переведенню дошкільної групи-структурний підрозділ ЗЗСО «Ясенівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» на повний робочий день з 01 січня 2020 р.

     18. Про лист Лешнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів щодо виділення фінансової допомоги для обладнання військового кабінету в школі.

     19. Про лист відділу освіти Бродівської райдержадміністрації щодо проведення гідрохімічної очистки системи опалення Гаївського НВК.

 1. Про лист відділу освіти Бродівської райдержадміністрації щодо виділення коштів для завершення реалізації проекту «Реконструкція спортивного майданчика із влаштуванням футбольного поля зі штучним покриттям в Опорному закладі «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Бродівської районної ради Львівської області».
 2. Про лист відділу освіти Бродівської райдержадміністрації щодо передбачення коштів у видатковій частині бюджету 2020 року на встановлення погруддя Тараса Шевченка у Конюшківській ЗОШ І-ІІ ступенів.

     22. Про лист відділу освіти Бродівської райдержадміністрації щодо продовження контракту із директором Шнирівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Гаврищуком В.В. на шестирічний термін.

     23. Про лист директора ЗЗСО «Ясенівська загальноосвітя шкода І-ІІІ ступенів Бродівської районної ради Львівської області» щодо виділення коштів для капітального ремонту стелі спортзалу Ясенівської ЗОШ І-ІІІст. в сумі 172 тис. грн.

     24. Про лист  Бродівської загальноосвітньої школи № 2 щодо сприяння у співфінансуванні мікропроекту «Капітальний ремонт даху Бродівської СЗОШ І-ІІІ ступенів №2» у розмірі 110 000гривень.

 1. Про лист Станіславчицького НВК «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» ім. Тимофія Бордуляка Бродівської районної ради Львівської області щодо облаштування спортивного майданчика зі штучним покриттям на території навчального закладу.

     26. Про лист відділу освіти Бродівської райдержадміністрації щодо виділення додаткових коштів в сумі 31,5 тисяч грн. для ремонту підлоги у спортзалі та 6400 грн.  для придбання шифера для заміни на приміщенні котельні Поникв’янської ЗОШ І-ІІІ ст.

 1. Про лист Бродівського комунального закладу дошкільної освіти №8 щодо виділення коштів у сумі 22 200грн для закупівлі плит для приготування їжі.

     28. Про лист Бродівського комунального дошкільного навчального закладу №9 Бродівської районної ради Львівської області щодо виділення додаткових коштів на харчування дітей в сумі 77 690 гривень.

     29. Про лист Бродівського комунального дошкільного навчального закладу № 9 Бродівської районної ради Львівської області  щодо виділення 53 052 тис. грн. згідно кошторису на завершення будівельних робіт по мікропроекту «Капітальний ремонт першої молодшої групи В та туалетних приміщень в другій молодшій групі В і середній групі В Бродівського КДНЗ № 9 по вул. Коновальця в м. Броди Львівської області.»

 1. Витяг з протоколу №3 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення посади директора Голубицької ЗОШ І-ІІ ступенів Бродівської районної ради Львівської області.
 2. Про лист Бродівської районної державної адміністрації щодо довозу дітей з с. Бовдури до с. Білявці.
 3. Про лист Бродівської гімназії ім. І. Труша щодо передбачення коштів в сумі 60 тис. грн. для поточного ремонту кабінету історії Бродівської гімназії ім. І. Труша.
 4. Про лист ОЗ «Підкамінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бродівської районної ради Львівської області» щодо придбання пневматичних гвинтівок.

     34. Про надання субвенції Лопатинській селищній об’єднаній територіальній громаді  у 2020 році в сумі 21,8 тис. грн.

 1. Про лист комунального закладу Львівської обласної ради «Львівське обласне бюро судово-медичної експертизи» щодо виділення нового приміщення чи приведення до необхідних санітарних норм наявного приміщення моргу.

     36. Про лист т. в. о. директора КНП «Бродівська центральна районна лікарня Бродівської районної ради Львівської області» -І.А. Беца, щодо виділення коштів в сумі 450 тис. грн. для придбання комп’ютерної, копіювальної техніки та програмного забезпечення для відділень КНП «Бродівська ЦРЛ».

     37. Про  розгляд листа Комунального некомерційного підприємства «Бродівська центральна районна лікарня Бродівської районної ради Львівської області» щодо придбання комп’ютерного томографа.

     38. Про лист Львівської державної адміністрації щодо розгляду звернення       стосовно забезпечення хворих Бродівського району препаратом інсуліну.

     39. Про лист Бродівського міжрайонного відділу «Львівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» щодо аналізу санепідстанції за 9 місяців 2019 року по Бродівському районі.

     40. Про звернення громадської ради при Бродівській районній державній адміністрації щодо публічного інформування на сесії районної ради про перебіг подій та стан справ щодо проведення конкурсу на заміщення посади директора КНП  «Бродівська центральна районна лікарня Бродівської районної ради Львівської області».

     41. Про звернення голови профспілки КНП «Бродівська центральна районна лікарня Бродівської районної ради Львівської області» Тимусь М.Я. щодо виникнення трудового конфлікту між медичними працівниками загальної практики сімейної медицини КНП «Бродівська центральна районна лікарня Бродівської районної ради Львівської області» та т. в. о. директора КНП «Бродівська центральна районна лікарня Бродівської районної ради Львівської області» І.Беца

 1. Про лист Бродівськього районного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю щодо додаткового фінансування на оплату  за теплову енергію та проведення поточного ремонту приміщення.

     43. Про лист сільського голови Лешнівської сільської ради щодо ремонту  кухні та гаражів , які перебувають у  комунальній  власності  КНП «Бродівська ЦРЛ»

 1. Про розгляд листа медичних працівників амбулаторії ЗПСМ КНП «Бродівської ЦРЛ» і представників первинної ланки Підкамінської, Суховільської амбулаторії.
 2. Про лист КНП «Бродівська центральна районна лікарня Бродівської районної ради Львівської області» щодо усунення виявлених порушень державною службою України з питань праці та щодо питання виплати премії працівникам амбулаторії ЗПСМ.
 3. Про лист відділу культьури, національностей, релігій та туризму Бродівської райдержадміністрації Бродівська школа естетичного виховання щодо вишукання додаткових коштів для виплати заробітної плати працівникам Бродівської ШЕВ на грудень 2019р.
 4. Про розгляд Звернення матерів, загиблих воїнів в армії в мирний час, щодо фінансування поїздки в монастир «Зарваниця»
 5. Про виділення додаткових коштів на оплату проектно-кошторисної документації та проведення експертизи по об’єкту «Реконструкція частини приміщень другого поверху терапевтичного корпусу під влаштування операційного блоку КНП «Бродівська ЦРЛ» в сумі  30тис.грн.

     49. Про виділення додаткових коштів  на придбання продуктів харчування в сумі 60тис. грн. та відшкодування витрат, повязаних з відпуском лікарських засобів безоплатно та на пільгових умовах  в сумі 250 тис. грн.

     50. Про заяву Чорнобай Н. В.

     51. Різне.