Голова районної ради здійснив чергову поїздку на Луганщину

13-14 листопада 2020 року голова Бродівської районної ради Євген Швед відвідав із робочим візитом Луганщину, в рамках реалізації  проєкту «Змінимо країну разом».

Під час візиту було проведено  зустріч з активом Луганщини та передано 600 книг "Правда про Василя Стуса" школам та бібліотекам Луганщини. Спільно із представниками Львівщини, Київщини  та Луганщини Євген Швед взяв участь у висадженні  10.000 саджанців сосни привезених з Львівщини з закритою кореневою системою і 2000 саджанців вирощених в розсадниках Луганщини на площі 3,6 га у «Львівському саду» у селі Осколонівка.

Також учасники поїздки відвідали КПВВ в м. Щастя та вже традиційно зустрілися із воїнами 80-ої окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ.