День працівників освіти

Щорічно, в першу неділю жовтня, в Україні відзначають День працівників освіти.

Сьогодні, 01 жовтня, в Бродівському районному Народному домі  відбулися урочистості з нагоди свята. Заходи розпочалися спільним виконанням  Державного Гімну України. Велику освітянську родину,  в переддень свята, прийшли привітати керівники  районної, міської рад та райдержадміністрації.  За здобутки на освітянській ниві найкращих працівників освіти нагородили грамотами, подяками, квітами та подарунками.

У своєму виступі голова Бродівської районної ради Євген Швед подякував вчителям за невтомну працю, побажав міцного здоров’я, успіхів у всіх починаннях та вручив грамоти і цінні подарунки Львівської обласної ради за  багаторічну творчу і сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток освіти, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівника освіти.

Музичні вітання линули в цей святковий день від народного ансамблю народної пісні «Криниченька», квартету бандуристів Бродівської школи естетичного виховання та  викладача Бродівської школи естетичного виховання В.Целюха.