День Героїв Небесної Сотні

20 лютого Україна вшановує подвиг учасників Революції гідності та увічнює пам’ять  Героїв Небесної Сотні.

Пам'ятний день встановлено указом Президента України  11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Сьогодні, в Бродах відбулось поминальне віче до Дня Героїв Небесної Сотні. Участь в заході взяли заступник голови Бродівської районної ради Віра Підгрушна, працівники апарату Бродівської районної та міської рад, райдержадміністрації, духовенство, військовослужбовці, ЗМІ, учнівська та студентська молодь, громадськість.

Поминальну панахиду за загиблими героями відслужив настоятель храму Св. Юрія о. Роман Біль.

Представники районної та міської влади, а також присутні віддали шану учасникам Майдану поклавши квіти й запалені свічі пам’яті до пам’ятного знаку «Героям Небесної Сотні». Працівники Бродівського районного Народного Дому зробили історичний екскурс у трагічні події на Майдані.

Завершено захід духовним гімном «Боже великий, єдиний, нам Україну храни ».