Чергова поїздка бродівчан у смт. Білокуракине Луганської області

7-9 лютого на запрошення голови ГО «В єдності – майбутнє України» С. Іванюченка,  Білокуракинщина.........

гостинно зустрічала делегацію Бродівського району у складі  футбольних гравців району: А.Дудчака, М.Лагоди, В.Демчука,Т.Бадиляка, Ю.Гром’яка, В.Носа та Д.Цюмана. Очолив делегацію  голова Бродівської районної ради Є.Швед. В рамках чергового візиту делегації Бродівського району відбувся відкритий міжобласний турнір з футзалу серед чоловіків на кубок Анатолія Куксова - бронзового призера ХХ олімпійських ігор, який проходив у Нещеретівській ЗОШ. Впродовж  трьох футбольних днів бродівчани  прийняли участь у трьох турнірах, зіграли сім матчів (6 перемог та 1 нічия). Перемогли у всіх кубках, а отже отримали гідний результат. Гравці були нагороджені кубками та грамотами, окремо подяки отримали депутат Бродівської міської ради А.Дудчак та голова ГО «Волонтери» М.Лагода  за значний внесок у популяризацію спортивного середовища.

Не одним спортом був насичений візит – гості з Бродівщини мали нагоду відвідати місцеві школу, будинок культури, музей, зустрілися з військовослужбовцями,  які дислокуються на сході країни. Також голова Бродівської районної ради Є.Швед  спільно  з представниками ГО «В єдності – майбутнє України» відвідали дитячий будинок сімейного типу Подгайко, в якому сьогодні виховуються 9 дітей, позбавлених батьківського піклування. Батьки та вихованці поділилися своїми радощами та проблемами, спільними сімейними досягненнями та планами на майбутнє. Відтак, голова районної ради  запросив дітей  відвідати Бродівщину -  мальовничу частину Західної України.

Чергова поїздка бродівчан  є успішним прикладом  міжрегіональної співпраці в час війни й покликана долати стереотипи і зміцнювати солідарність та налагодження співпраці між Сходом та Заходом країни.