75 - та річниця завершення Другої світової війни

Сьогодні, 2 вересня 2020 року,  у світі відзначають 75-ту річницю завершення Другої світової війни – найжорстокішої і наймасштабнішої війни в історії людства.

У Бродах, в сквері біля Меморіального комплексу «Скорботна мати» відбулось вшанування пам’яті тих, хто загинув у Другій світовій війні. Участь у заході взяли керуюча справами районної ради Руслана Гром’як, керівник апарату Бродівської райдержадміністрації Мар’яна Родін,  заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Бродівської міської  ради Олександр Єлиневський та начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності Бродівської міської ради Ірина Олеха.  Представники районної та міської рад, райдержадміністрації хвилиною мовчання вшанували тих, хто ціною свого життя здобував перемогу у Другій світовій війні, а також поклали квіти та запалені свічки пам’яті до підніжжя пам’ятника «Скорботна мати».