30. 06. 2020 р. відбулися засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань освіти , молодіжної політики і спорту, культури , історичної спадщини , духовності , зв’язків із засобами масової інформації та охорони здоров’я , соціального захи

30.06.2020р.об 10год 45хв. та о 12год 15хв відбулися засідання постійної депутатської комісії районної ради  з питань освіти , молодіжної політики і спорту, культури ,  історичної спадщини , духовності , зв’язків із засобами масової інформації та охорони здоров’я , соціального захисту і охорони праці

з  порядком денним:

1.Про затвердження калькуляції вартості  послуги з медичного обслуговування по тестуванню методом ІФА ( імуно – ферментного аналізу) на COVID– 19комунального некомерційного  підприємства «Бродівська центральна районна лікарня  Бродівської районної ради Львівської області».

2.Про внесення зміни  до календарного плану на проведення заходів та реалізацію програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2020 рік .

3.Про створення  логопедичного пункту  у Пониквянській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

4.Про  вирішення питання про надання приміщення для функціонування шкільної бібліотеки в Бродівській ЗОШ І ст. №1.

5.Про до фінансування 0 5.ст. секретаря-друкарки у Бродівській ЗОШ Іст. №1.

6.Про надання одноразової допомоги для вирішення соціально-побутових потреб демобілізованим учасникам АТО.

7.Про перегляд рішення від16.06.2020р. №7 стосовно демобілізованого учасника АТО. Сагана С. А.

8.Про надання допомоги на поховання членам сімей померлих учасників АТО.

9.Про надання матеріальної допомоги багатодітній мамі (семеро дітей ,дитині- інваліду на лікування та соц.-побутові потреби).

Участь у засіданнях взяли т.в.о. директора КНП «Бородівська ЦРЛ» Іван Бец, начальник відділу освіти Бродівської РДА Микола Сторожук, начальник Служби у справах дітей Бродівської райдержадміністрації Наталія Богатирьова та начальник Управління праці та соціального захисту населення Ігор Гащак.

Всі питання розглянуті .  Питання №1 винесено на розгляд 39 сесії районної ради.