29.01.2020 року відбулося засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань розвитку економіки, бюджету та фінансів (І.Криськів).

В роботі комісії взяли участь: О.Прокопець - перший заступник голови райдержадміністрації, Т.Мартиш – начальник фінансового управління, М.Сторожук – начальник відділу освіти, І.Гащак – начальник управління праці та соціального захисту, О.Теслюк – заступник директора КНП ”Бродівська ЦРЛ”, О.Швабюк – директор КНП ”Бродівська стоматполіклініка”.

Розглянуто ряд питань та прийнято відповідні рішення:

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1.Про затвердження розпоряджень голови Бродівської райдержадміністрації щодо внесення змін до районного бюджету Бродівського району за період з жовтня по грудень 2019 року.

2.Про Програму підтримки органів виконавчої влади Бродівського району на 2020 рік.

4.Розгляд звернень.