29 жовтня 2020 року о 10.00 год відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, розвитку села, лісового господарства, екології і охорони навколишнього природного середовища та земельних відносин

29 жовтня  2020 року о 10.00 год відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, розвитку села, лісового господарства, екології і охорони навколишнього природного середовища та земельних відносин.  Комісія розглянула та обговорила такі питання порядку денного:

1. Про затвердження проєкту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Пониква Пониквянської сільської ради Бродівського району Львівської області.
  2. Про затвердження проєкту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж  села Липина Пониквянської сільської ради Бродівського району Львівської області.

3. Про затвердження проєкту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Ясенів Ясенівської сільської ради Бродівського району Львівської області.