29 травня 2020 року відбулись поминальні заходи

Сьогодні, 29 травня 2020 року, у Бродах відбулися поминальні заходи із вшанування пам’яті військовослужбовців частини А 2595, які трагічно загинули під час падіння вертольоту Мі-8 при виконанні завдань за призначенням, біля села Сестрятин Рівненської області.

Участь у заходах взяли голова районної ради Євген Швед, голова Бродіської райдержадміністрації Оксана Прокопець, міський голова Анатолій Белей, народний депутат України Михайло Бондар, особовий склад військової частини та сім’ї загиблих.

Заходи розпочалися покладанням квітів до пам’ятного хреста на місці авіакатастрофи. Поминальне богослужіння відправили у церкві – каплиці Пресвятої Богородиці Владичиці України.

Пам’ятні заходи продовжились на території частині . Учасники заходу вшанували пам'ять загиблих спільною молитвою та  хвилиною мовчання. Представники районної та міської влади, особовий склад та члени сімей загиблих поклали квіти  до іменних стел на Алеї слави.