28.11.2019 року о 9.30 год. вібулося засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань паливно-енергетичного комплексу, промисловості...

Сьогодні, 28 листопада 2019 року о 9.30 год. вібулося засідання  постійної депутатської комісії районної ради з питань паливно-енергетичного комплексу, промисловості, транспорту і зв’язку, будівництва, архітектури, комунальної власності, торгівлі, підприємництва та інвестицій.

Присутні на засіданні депутати розглянули такі питання порядку денного:

1. Про надання дозволу відділу освіти Бродівської райдержадміністрації на передачу в оренду приміщення спортивного залу Бродівської СЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

2. Про  звернення Бродівської районної ради  до  Львівської обласної ради (О.Ганущин ) щодо  виділення коштів для проведення реконструкції приміщення моргу КНП « Бродівська центральна районна лікарня».

3. Про звернення Бродівської районної ради  до  Львівської обласної державної адміністрації (М.Мальський) щодо проведення децентралізації.