26 травня 2020 року відбулося засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань розвитку економіки, бюджету та фінансів (І.Криськів).

В роботі комісії взяли участь: Є.Швед - голова районної ради, О.Прокопець – голова райдержадміністрації, Т.Шаповал – перший заступник голови райдержадміністрації, Т.Мартиш – начальник фінансового управління, О.Бурячок – начальник відділу з питань оборонної роботи, цивільного захисту, та взаємодії з правоохоронними органами, Н.Ковальська – начальник відділу енергетики та захисту довкілля.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1.Про виконання бюджету Бродівського району та районного бюджету за І квартал 2020 року.

2.Про внесення змін до показників районного бюджету Бродівського району на 2020 рік.

3.Про виконання Програми технічного і фінансового забезпечення, удосконалення та розвитку централізованого оповіщення і зв’язку Бродівського району на 2019 рік.

4.Про Програму технічного і фінансового забезпечення, удосконалення та розвитку місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення і зв’язку Бродівського району на 2020 рік.

5.Про звернення Бродівської районної ради до Прем’єp-міністра України щодо фінансування Державної програми підтримки розвитку українських Карпат.

6.Про відбір стартап-проєктів в рамках Програми підтримки та розвитку малого та середнього бізнесу Бродівського району.

7.Розгляд звернень.